merch-europe.cz

Camelbak

CamelBak byl založen v roce 1989 poté, co zakladatel společnosti vyrobil prototyp s použitím IV vaku s vodou a ponožky, čímž vynalezl první hands free hydratační řešení navržené speciálně pro potřeby cyklistů. Od té doby se mnohé změnilo, kromě touhy společnosti Camelback  po inovacích a kvalitě. Dnes je CamelBak pojmem a lídrem na trhu v kategorii hydratačních výrobků s širokou nabídkou nápojového nádobí.

ZÍSKEJTE DOŽIVOTNÍ ZÁRUKU BAK™

CamelBak si vybudoval svou pověst technickými pokroky, které překračují očekávání spotřebitelů z hlediska kvality a trvanlivosti. V roce 2011 CamelBak zavedl doživotní záruku Got Your Bak™ pro všechny zásobníky, batohy, lahve a příslušenství po celou dobu jejich životnosti.

ZAMĚŘTE SE NA UDRŽITELNOST

Do roku 2025 budou všechny výrobky CamelBak navrženy tak, aby snižovaly negativní dopad na klima, a budou nadále vyráběny z nejbezpečnějších materiálů. Posláním společnosti Camelbak je omezit používání jednorázových plastů vytvořením opakovaně použitelných lahví na vodu, na které se můžete spolehnout. Místo tradičního plastu jsou nyní láhve na vodu CamelBak vyráběny z vysoce odolného, lehkého a inovativního plastu Tritan™ Renew, který využívá 50 % recyklovaného materiálu namísto fosilních zdrojů.