merch-europe.cz

Ocean bottle

Designová a skutečně praktická láhev na vodu, kterou můžete vozit s sebou po celém světě

Ocean Bottle, značka stylových a opakovaně použitelných lahví s certifikací B Corp, se objevila na trhu již v roce 2019. Každý prodej láhve Ocean Bottle přispívá k finanční podpoře sběru a zpracování až 1 000 plastových lahví, které by jinak skončily v oceánu. 

Tato efektivní láhev Ocean Bottle aktivně podporuje přímo pobřežní komunity tím, že umožňuje sběračům vyměnit nasbíraný plast za peníze a získat tak přístup k důležitým sociálním službám, včetně zdravotní péče, vzdělání, podpory duševního zdraví a finanční stability.

 

Výroba je z recyklovaného plastu, který byl zachráněn před dosažením do oceánů, a vysoce kvalitní nerezové oceli, která dodává lahvím rezistenci vůči pádu. Láhev Ocean Bottle byla navržena tak, aby byla pohodlná na denní používání a snadno se přenášela. Díky svému dvojitému víčku umožňuje pohodlné plnění od ledu až po kávu či smoothie, bez ohledu na to, co právě chcete, a poskytuje skvělý způsob pití i na cestách. Po použití se snadno čistí, čímž se stává ideálním společníkem pro jakékoliv dobrodružství.